Aikuiset 89€/kausi

Body mix – tasapainoa, lihaskuntoa ja liikkuvuutta lempeästi liikkuen
Ma 17-18 Merenkurkun koulu
Virpi Hautamäki

Intervallibody – sykkeen nostot ja lihaskunto-osuudet takaavat tehokkaan treenin
Ma 18-19 Merenkurkun koulu
Virpi Hautamäki

Miesten jumppa – Miesten oma tunti
Ma 19-20 Merenkurkun koulu
Minna Backman

Tanssin iloa 65+ – Eläkeläisten tunti kehoa kuunnellen
Ti klo 11-12 Vuorikodin juhlasali
Toini Koskinen

RPV – Reisi-pakara-vatsa -tunti
Ke klo 18-19 Steiner koulu
Kerli Granholm

Kiinteytys – Tehokas koko vartalon treenitunti
To 18-19 Vikinga skola
Kerli Granholm

La Donna –showtanssi avoin ryhmä syksyllä ja keväällä 2019 kilpaileva ryhmä
Su 18-19 Onkilahden yht.koulu
Hanna Paavola

Body – Energinen koko kehon treeni
Su 17-18 Onkilahden koulu (ala-aste)
Katriina Koskiniemi-Väisänen

Lapset ja nuoret 99€/koko vuosi

Kirppujumppa 3-4v
Ma klo 17.15-18 Gerby Skola
Jasmin Granholm

Kirppujumppa 4-5v
Ke klo 17.15-18 Länsimetsän koulu
Matilda Väisänen

Jumppakoulu 7-10v
To 17-18 Merenkurkun koulu
Hanna Paavola

Minigladiaattorit 4-6v – poikien oma temppujumppa
Ma klo 17-17.45 Vikinga skola
Perttu Lakkala

Lasten tanssi 7-10v
Ke 18-19 Länsimetsän koulu (lohko 2)
Sofia Klemola

Joukkuevoimistelu

Pineda Kids 5v
To 17-18 Vikinga

Pineda 6-7v
Pineda
Ti 17-18.30 Vikinga skola

Team Pineda, jatkoryhmä
Ti 17-18.30 Vikinga skola
To 18-19.30 Isolahden koulu

Odelia 7-8v
Lila
Ma 18-20 Onkilahden koulu
La 9-11 Porvarinkadun koulu

Pink, jatkoryhmä
Ma 18-20 Onkilahden koulu
Ke 18-19.30 Lyseon lukio
La 9-11 Porvarinkadun koulu

8-10v Dellaria
FLEX
Ma 16.45-18.45 Steiner-koulu
Ti 18-19 Tervis (vapaaehtoinen treeni)
La 9.30-11.30 Porvarinkadun koulu

POINT
Ma 18.30-20.15 Steiner-koulu
Ti 18-19 Tervis
La 9.30-13 Porvarinkadun koulu
Su 15-17 Onkilahden koulu

TEAM
Ti 18-19 Tervis
Ke 18.30-20.30 Hietalahden koulu
To 16.30-18 RV Merenkurkun koulu
La 9.30-13 Porvarinkadun koulu
Su 16-19.30 Isolahden koulu

10-12v (synt. 2007) Olesia
A
Ke 17-19 Länsimetsä
To 18.30-20.30 Isolahti
Su 11-13 Länsimetsä
E
Ma 17-19 Porvarinkatu
Ke 17-19 Länsimetsä
To 18.30-20.30 Isolahti
(Su 12.30-14 Länsimetsä ajoittain)
O
Ma 17-19 Porvarinkatu
Ke 17-19 Länsimetsä
To 17.30-19.30 Isolahti
Su 11-14 Länsimetsä

10-12v (synt. 2006) Dirius
Ma 18:30-20:30 Hietalahden koulu
Ke 18:30-20:30 Hietalahden koulu (vuoroviikoin I ja U)
To 18:30-20:30 Isolahden koulu
Su 15:30-17:30 Isolahden koulu, Dirius I
Su 16:30-18:30 Isolahden koulu, Dirius U

12-14v
Delestra X
Ti 17:30-20:30 Porvarinkadun koulu
To 17-19:15 Vikingan koulu
Su 15-18 Isolahti

Delestra Z
Ma
Ti
To
Su

Yli 16v Lidia
Ma 18.30-21 Hietalahden koulu
Ke 18-21 Isolahden koulu
Su 18-21 Isolahden koulu

Yli 18v Kaste
Su 19.30-21 Isolahden koulu

 

Mukaan?

Ilmoittautuminen tunneille tapahtuu Vasamattarien ilmoittautumis- ja jäsentietopalvelussa, linkki palvelun etusivulle löytyy tästä.

Tiesithän, että voit aina käydä kerran maksutta kokeilemassa tunneillamme ja tehdä päätöksen sitten. Huomioi kuitenkin, että osa tunneista täyttyy nopeasti ja ryhmäkoko on rajoitettu turvallisuussyistä.


Meillä käy maksuvälineenä myös Tyky-Kuntosetelit ja Sporttipassi.