Alle 8v harjoitusajat 2017-2018

Pineda 6v
Ti 17.15-18.15 Vikinga skola
Sanna Lundström, Marja Berg, Susanna Porkkala

Odelia 7v*
Ma 17-18.30 Urheilukeskus
La 9-10 Isolahden koulu
Annika Kinnunen, Alexandra Harju

8-10v harjoitusajat 2017-2018

Dellaria Flex 8-10v, Harraste
MA 18-20 Onkilahden koulu
LA 9-10:30 Isolahden koulu
Petronella Primetta, Milla Halla-Aho, Aino Norja

Dellaria Point 8-10 v, Kilpa
KE 17-19 Isolahden koulu
TO 17-18:30 Urheilukeskus
LA 9-10:30 Isolahti
Petronella Primetta, Nea Kurkinen, Veera Selin

Team Dellaria 8-10v, SM
TI 18:15-19:30 (RV) Vikinga skola
TO 16:30-18:30 Isolahden koulu
LA 9-12 Isolahden koulu
SU 15:30-18 Isolahden koulu
Petronella Primetta, Aino Norja, Iiris Tolonen, Jenni Jokinen

Olesia A 9-10v, kilpa*
Ma 19.15-20.15 Baletti, vapaaehtoinen
Ke 17.30-19.30 Länsimetsä
To 17.15-18.45 Isolahti
La 10-12 Isolahti (parilliset vkot)
Su 12-14 Länsimetsä (parittomat vkot)
Marja Berg, Reetta Berg, Suvi-Tuuli Sarlin

10-14v harjoitusajat 2017-2018

Olesia O 10-12v, kilpa*
Ma 19.15-20.15 Baletti
Ke 17.30-19.30 Länsimetsä
To 18.15-20.15 Isolahti
La 10-12 Isolahti (parittomat vkot)
Su 12-14 Länsimetsä (parilliset vkot)
Marja Berg, Reetta Berg, Suvi-Tuuli Sarlin

Dirius I 10-12v, kilpa*
Ma 19-21 Hietalahden koulu
To 16.30-18.15 Isolahden koulu
La 11.30-13.30 Isolahden koulu
Su 17.15-19.15 Isolahden koulu
Kaisa Helminen, Tarja Helminen, Lotta Uusimäki

Dirius U 10-12v, Kilpa*
Ma 19-21 Hietalahden koulu
To 16.30-18.15 Isolahden koulu
La 12.30-14.30 Isolahden koulu
Su 18-20 Isolahden koulu
Kaisa Helminen, Tarja Helminen, Lotta Uusimäki

Delestra X 12-14, kilpa*
Ma 17.30-19.30 Steiner koulu (alku ulkona)
To 17-19 Vikinga skola
Su 16-18.30 Isolahden koulu
Suvi-Tuuli Sarlin, Anna Heinola

Delestra Z 12-14, kilpa*
Ti 17.45-19.30 Vikinga skola
To 17-19.30 Isolahden koulu
Su 17-20 Isolahden koulu
Sanna Lundström, Aino Norja, Tuulia Piehl

Yli 14v harjoitusajat 2017-2018

Lidia Y 14-16, kilpa*
MA 16-18:30 Isolahden koulu
TO 18:30-21:30 Isolahden koulu
SU 18-21:30 Isolahden koulu
Petronella Primetta

Team Lidia, SM naiset*
Ma 17.30-20 Isolahden koulu
Ti 8-10 Urheiluakatemia
To 8-10 Botniahalli
To 18-21.30 Isolahden koulu
Pe 8-10 Urheiluakatemia
Su 18-21.30 Isolahden koulu
Sanna Lundström, Petronella Primetta, Iiris Tolonen

Kaste yli 16v, kilpa*
Ke 19-21.30 Isolahden koulu
Sanna Lundström